HOME-DESIGN 24
Opcje przeglądania
Kategorie
Cena
  • od
    do
Nowość
Promocja

Materace kieszeniowe 140x200

Materace kieszeniowe 140 x 200 – wybierz wygodny sen

Jeśli zależy Ci na dobrym samopoczuciu oraz dużej ilości energii do działania, koniecznie musisz zainwestować w materace kieszeniowe 140 x 200 dla całej rodziny. Dlaczego? Sen to jeden z kluczowych aspektów naszego funkcjonowania. Choć może wydawać się mało ważny, decyduje nie tylko o samopoczuciu, ale również o energii na cały dzień. Masz problemy ze skupieniem się i dręczy Cię apatia? Prawdopodobnie źle sypiasz. Dlatego wybierz nowy materac kieszeniowy 140 x 200 i skosztuj prawdziwego, głębokiego i regenerującego snu.

Z czego składa się materac kieszeniowy 140 x 200?

Głównym elementem, z jakiego składa się materac kieszeniowy do łóżka 140 x 200, jest oczywiście konstrukcja ze sprężyn. W przypadku modeli bonellowskich wszystkie metalowe sprężyny były ze sobą połączone i stanowiły swoistą całość. Gdy naciskałeś na takie łóżko z jednej strony, z drugiej jego powierzchnia delikatnie się podnosiła. Jednak materace kieszeniowe do łóżka 140 x 200 działają na zupełnie innej zasadzie. Każda sprężyna ma własną kieszonkę i działa zupełnie indywidualnie.

Oprócz sprężyn materac składa się także z innych elementów. Są to często dodatkowe składniki, które nie zawsze muszą występować, jak na przykład mata z kokosa. Inne są naturalnym uzupełnieniem: pianka poliuretanowa czy pokrowiec, często wykonany z hipoalergicznego lateksu. Wszystko zamknięte jest w jednym materacu, którego grubość zaczyna się najczęściej od 15 cm, a kończy się nawet na kilkudziesięciu.

Materac kieszeniowy do łóżka 140 x 200 – zalety

Wśród zalet, jakie cechują kieszeniowy materac 140 x 200, można wymienić przede wszystkim:

  • wygodę – materac dokładnie dostosuje się do Twojego ciała dzięki różnej twardości sprężyn w poszczególnych strefach;
  • awaria jednej ze sprężyn nie powoduje uszkodzenia materaca – wprost przeciwnie, egzemplarz taki można nadal użytkować, czerpiąc z tego pełen komfort snu;
  • ergonomiczna konstrukcja materaca zapewnia prawidłowe podparcie całego kręgosłupa, co sprawia, że śpisz zawsze w optymalnej pozycji, a rano nie odczujesz bólu mięśni czy stawów;
  • duża żywotność i możliwość korzystania z materaca przez wiele lat;
  • większość materacy może być używana z obu stron, co więcej, każda może zapewniać inną twardość ułatwiającą dostosowanie warunków spania.

Materace kieszeniowe 140 x 200 stają się ostatnio coraz bardziej popularne. I nie ma w tym nic dziwnego. Nowoczesna konstrukcja kieszeni i niezależnych sprężyn znacząco zwiększa komfort spania, a co za tym idzie, umożliwia lepsze wysypianie się i wstawanie z pełnią energii do działania. Możliwość dodawania dodatkowych warstw, zapewniających więcej korzyści, pozwala czerpać jak najwięcej z wygodnych materacy do spania.

U kogo sprawdzą się materace kieszeniowe do łóżka 140 x 200?

Kto powinien korzystać z tego typu rozwiązań? Materac kieszeniowy 140 x 200 przeznaczony jest dla każdego domownika i zawsze pozwala na osiągnięcie lepszych warunków snu. Jedynym wyjątkiem są dzieci do 6. roku życia, które nie powinny spać na materacu kieszeniowym ze względu na rozwój motoryczny.

Materac kieszeniowy do łóżka 140 x 200 sprawdzi się natomiast u singli czy nastolatków. Także osoby starsze, posiadające wąskie łóżko, z pewnością docenią wysoki poziom wygody. Dla małżeństw doradzamy raczej szersze materace, z możliwością wykonania ich z inną twardością każdej z połówek.

Jak wybrać kieszeniowy materac 140 x 200?

Jeśli właśnie przeglądasz materace kieszeniowe do łóżka 140 x 200, zwróć uwagę przede wszystkim na jakość ich wykonania oraz obecność poszczególnych warstw. Pamiętaj, że ze względu na trwałość modeli dostępnych na Home-Design 24 kupiony kieszeniowy materac 140 x 200 może służyć Ci przez wiele lat. Wybór liczby indywidualnych sprężyn, które znajdą się w środku (im więcej, tym większy komfort snu), oraz decyzja, z jakiego materiału powinien być on wykonany, nie zawsze jest prosta. Dlatego też służymy poradą – zadzwoń do nas lub napisz. Odpowiemy najszybciej, jak to tylko będzie możliwe.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
;
Sklep internetowy Shoper Premium