HOME-DESIGN 24
Opcje przeglądania
Kategorie
Cena
 • od
  do
Nowość
Promocja

160x200

Materace kieszeniowe 160 x 200 – komfort dla Ciebie

Materace kieszeniowe 160 x 200 są coraz popularniejsze. Technologia indywidualnych sprężyn, zamkniętych w osobnych, odizolowanych kieszeniach, zapewnia mnóstwo istotnych korzyści. Materac kieszeniowy 160 x 200 zapewnia przede wszystkim głęboki, zdrowy i regenerujący sen, a także dba o prawidłową pozycję ciała przez całą noc. Dzięki temu, gdy rano się przebudzisz, będziesz wypoczęty oraz pełen energii.

Materac kieszeniowy 160 x 200 – budowa

Budowa materacy ze sprężynami kieszeniowymi opiera się na rozdzieleniu każdej z nich do osobnej wnęki, zwanej kieszenią. Dlatego też materac kieszeniowy do łóżka 160 x 200 działa całkowicie niezależnie. Poszczególne sprężyny uginają się jedynie pod bezpośrednim naciskiem w ich okolicy, w przeciwieństwie do systemu bonellowego. Naciśnięcie na łóżko w jednym miejscu powodowało, że podnosiło się ono po przeciwnej stronie.

Materace kieszeniowe do łóżka 160 x 200 oprócz samych sprężyn posiadają także wiele innych istotnych elementów. Przykładem może być pianka polietylenowa. Jest to naturalne wypełnienie przestrzeni ponad sprężynami oraz dodatkowa warstwa dostosowująca się do kształtu ciała. W górnej części często można spotkać dodatkowo maty, na przykład wykonane z kokosa. Zwiększają one właściwości materaca, szczególnie w zakresie higieny jego używania oraz wilgotności. Całość pokryta jest pokrowcem wykonanym z hipoalergicznego lateksu lub innego materiału.

Materac kieszeniowy do łóżka 160 x 200 – dlaczego warto?

Kieszeniowy materac 160 x 200 to doskonała inwestycja w zdrowy sen. Podstawowymi atutami takiego rozwiązania są:

 • niezależne uginanie się poszczególnych sprężyn, co zapewnia maksymalny komfort w czasie snu;
 • możliwość zastosowania różnej twardości sprężyn w poszczególnych strefach utrzymuje ciało w idealnej pozycji – cięższe części ciała są mocniej podtrzymywane, dzięki czemu kręgosłup ustawia się w optymalny sposób;
 • awaria jednej ze spręży nie wpływa na pozytywne działanie całego materaca i nie wymaga natychmiastowej naprawy czy wymiany materaca na nowy;
 • materace kieszeniowe 160 x 200 stosowane są w różnych modelach z bogatszym lub mniejszym wyposażeniem dodatkowym, więc można je stosować niezależnie od preferencji;
 • duża trwałość tego rozwiązania umożliwia w pełni komfortowe korzystanie z materaca przez wiele lat.

Zakup materaca kieszeniowego w Home-Design 24 to inwestycja długoterminowa. Oprócz komfortu i spokojnego snu, wybierając tę opcję, zyskujesz także dobre samopoczucie i rozluźnione mięśnie. Jest to z pewnością najlepszy pomysł, jaki możesz zrealizować dla siebie i innych członków rodziny.

Materace kieszeniowe do łóżka 160 x 200 dla każdego

Materac kieszeniowy 160 x 200 nie powinien być stosowany w przypadku dzieci do lat 6. Poza tym wskazany jest on dla każdego członka rodziny. Wynika to nie tylko z doskonałego dopasowania się do kształtu ciała i podparcia całego kręgosłupa, ale także z bezawaryjności tego typu sprężyn. Materac kieszeniowy do łóżka 160 x 200 pozwoli każdemu członkowi rodziny porządnie się wyspać i wstać z doskonałym samopoczuciem rano.

Najlepszy kieszeniowy materac 160 x 200

Wybór pomiędzy poszczególnymi rozwiązaniami nie jest łatwy. Materace kieszeniowe do łóżka 160x200 różnią się między sobą pod względem:

 • twardości,
 • liczby sprężyn umieszczonych na metr kwadratowy,
 • obecności dodatkowych warstw,
 • materiału, z jakiego wykonano pokrowiec,
 • jakości wykonania,
 • jakości materiałów,
 • wysokości (powinna być ona wyższa niż 15 cm).

Każdy z tych aspektów może mieć kluczowe znaczenie. Dlatego warto poradzić się specjalisty. Wsparcie możesz uzyskać na przykład u naszych pracowników. Wystarczy do nas zadzwonić lub napisać z informacją, że chcesz zakupić kieszeniowy materac 160 x 200, ale nie wiesz, który model będzie dla Ciebie optymalny. Na pewno odpowiemy i doradzimy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
;
Sklep internetowy Shoper Premium