HOME-DESIGN 24

MATERACE KIESZENIOWE

Materace kieszeniowe – klasyczne rozwiązanie w sypialni!

Materace kieszeniowe są gwarancją komfortowego i długiego okresu użytkowania. Dzięki wielu zaletą grupa materacy z wkładem sprężynowym jest jedną z najpopularniejszych na polskim rynku. Sprężyny umieszczone w płóciennych kieszonkach umożliwiających im niezależną pracę. Uginają się tylko w miejscach zwiększonego nacisku. Takie rozwiązanie pozwala uzyskać wiele punktów podparcia na jego powierzchni i sprawia, że materac kieszeniowy idealnie dopasowuje się do ciała. W naszej ofercie znajdziecie Państwo różne propozycje tego materaca. W zależności od modelu stosowane są sprężyny o odmiennej średnicy. Im mniejsza średnica, tym więcej sprężyn w materacu, a co za tym idzie lepsze podparcie dla ciała. Wkład kieszeniowy obłożony jest obustronnie płytami wykonanymi z pianek różnego rodzaju, których zadaniem jest uniemożliwienie mu bezpośredniego kontaktu z ciałem oraz zwiększenia komfortu podczas snu. W różnych modelach może to być pianka poliuretanowa, wysokoelastyczna lub występująca w najlepszych konstrukcjach pianka termoelastyczna lub lateksowa.

Materac kieszeniowy – stabilne podparcie ciała!

Materace kieszeniowe to nowoczesne modele zapewniające wygodę i stabilne podparcie podczas snu. We wkładzie stosuje się sprężyny kieszeniowe oraz sprężyny typu Multi Pocket. Pracujące indywidualnie sprężyny doskonale reagują na nacisk, jaki wywiera użytkownik. W nowoczesnych materacach kieszeniowych sprężyny rozmieszczone są w strefy o zróżnicowanych twardościach, aby zapewnić optymalne podparcie na całej długości ciała – od stóp po okolice barków i głowę. Materace kieszeniowe doskonale tłumią ruchy podczas snu, nocne wiercenie jednej osoby nie wpływa na sen drugiej. Materace z wkładem sprężynowym to trwałe i wytrzymałe produkty, które zapewnią wysoki poziom komfortu podczas snu. Wszystkie te właściwości sprawiają, że są to jedne z najczęściej wybieranych materacy przez klientów!

Zalety, jakimi cechuje się materac kieszeniowy do łóżka

Dlaczego materac kieszeniowy cieszy się tak dużą popularnością wśród naszych klientów? Wynika to z wielu istotnych zalet, jakie to rozwiązanie prezentuje:

  • obecność wielu niezależnych sprężyn powoduje, że w przypadku awarii jednej z nich, cała reszta działa prawidłowo i z materaca można korzystać normalnie; w przypadku sprężyn bonellowych, w takim przypadku awarii jednej sprężyny, należało wymienić cały materac;
  • możliwość stosowania różnych twardości sprężyn w zależności od strefy – dzięki temu całe ciało uzyskuje odpowiednie podparcie;
  • materac kieszeniowy do łóżka małżeńskiego umożliwia także zastosowanie różnych twardości na każdej z połówek, dzięki czemu i Ty, i Twój partner nie musicie iść na kompromis, ale macie zapewnione optymalne warunki do spania;
  • żywotność takiego rozwiązania jest dużo większa od tradycyjnych materacy; nie tylko z powodu niewrażliwości na awarię, ale także bardziej niezawodnego działania systemu sprężyn.

Materace kieszeniowe do łóżka cieszą się bardzo dużą popularnością i są najczęściej wybierane przez naszych klientów. W naszym sklepie Home-Design 24 mamy szeroki zakres takich produktów, aby każdy mógł znaleźć wymiar idealny dla siebie – nie tylko pod kątem szerokości i długości, ale także twardości czy obecnych w konstrukcji warstw.

Dla kogo przeznaczone są materace kieszeniowe do łóżka?

Nowoczesne rozwiązanie, jakim niewątpliwie jest materac kieszeniowy do łóżka, doskonale sprawdzi się w niemal każdym zastosowaniu: u par, singli, dzieci czy nastolatków. Jedynym przypadkiem, gdy nie zaleca się stosowania materacy kieszeniowych, są dzieci do 6. roku życia.

Duża żywotność, jaką cechują się materace kieszeniowe do łóżka, powoduje, że jest to inwestycja na wiele lat. Dlatego warto zakupić dobry i sprawdzony model zapewniający najwyższy komfort snu oraz znacząco poprawiający samopoczucie. Sprawdź dostępne u nas materace i wybierz najlepszy dla siebie!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
;
Sklep internetowy Shoper Premium